پایگاه خبری تحلیلی کرمان نیوز .......Kerman News
  
 اولین پایگاه خبری - تحلیلی مستقل در استان کرمان/ تا نخواهیم نمی توانیم/ وبلاگ شخصی روزنامه نگار کرمانی محمد هادی شجاعی
 
آرشیو
موضوع بندی
 
دوشنبه 8 اسفند‌ماه سال 1390
فهرست کامل اسامی نمایندگان مردم استان کرمان در 8 دوره مجلس
مردم استان کرمان در هشت دوره انتخابات قبلی مجلس شورای اسلامی ضمن حضور مؤثر در انتخابات نمایندگان مورد نظر خود را انتخاب و راهی مجلس نمودند.

به گزارش کرمان نیوز ، در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فهرست کامل اسامی نمایندگان مردم استان کرمان در هشت دوره مجلس قبلی که به همت گروه سیاسی روزنامه حدیث کرمان تهیه و در این نشریه چاپ شده است در زیر از نظرتان می گذرد.
 
 حوزه انتخابیه کرمان و راور
* مجلس اول
موحدی کرمانی
حجتی کرمانی


* مجلس دوم

فهیم کرمانی
ساوه


* مجلس سوم
مؤذن زاده
حجت الاسلام حسنی
سید اسدالله رضوی(میان دوره ای)


* مجلس چهارم
مهدوی کرمانی
سید اسدالله رضوی


* مجلس پنجم
سیدحسین مرعشی
سیداسدالله رضوی


* مجلس ششم
سیدحسن خوشرو
سیدحسین مرعشی


* مجلس هفتم

محمدرضا باهنر
غلامرضا کرمی


* مجلس هشتم
محمدعلی کریمی
غلامرضا کرمی


حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان
* مجلس اول مجید انصاری
* مجلس دوم علی مطهری
* مجلس سوم مجیدانصاری
* مجلس چهارم علی مطهری
* مجلس پنجم سیدمحمدرضا جعفری نسب
* مجلس ششم حسین امیری خامکانی
* مجلس هفتم حسین امیری خامکانی
* مجلس هشتم حسین امیری خامکانی
 
حوزه انتخابیه رفسنجان و انار
* مجلس اول حسین هاشمیان
* مجلس دوم حسین هاشمیان
* مجلس سوم حسین هاشمیان
* مجلس چهارم حسین هاشمیان
* مجلس پنجم
حمید بهرامی احمدی
سید محمد حسینی ( میان دوره ای)
* مجلس ششم علی هاشمی
* مجلس هفتم حمید بهرامی احمدی
* مجلس هشتم حسین هاشمیان
 
حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه
* مجلس اول محمد خلیلی
* مجلس دوم محمدرضا باهنر
* مجلس سوم یدالله اسلامی
* مجلس چهارم احمد پیش بین
* مجلس پنجم احمد پیش بین
* مجلس ششم احمد پیش بین
* مجلس هفتم احمد پیش بین
* مجلس هشتم محمدتقی بختیاری


حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر
* مجلس اول محمداخلاقی نیا
* مجلس دوم سید احمد حسینی
* مجلس سوم سید احمد حسینی
* مجلس چهارم سیداحمد حسینی
* مجلس پنجم سید محمد هاشمی
* مجلس ششم سیدمحمد هاشمی
* مجلس هفتم سید احمد حسینی
* مجلس هشتم شهباز حسن پور بیگلری
 
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد
* مجلس اول ابوسعیدی منوچهری
* مجلس دوم اسحاق جهانگیری
* مجلس سوم اسحاق جهانگیری
* مجلس چهارم علی زادسر جیرفتی
* مجلس پنجم علی زادسر جیرفتی
* مجلس ششم محمد فرخی
* مجلس هفتم علی زادسر (میان دوره ای)
* مجلس هشتم علی اسلامی پناه
 
حوزه انتخابیه بم، ریگان، نرماشیر و فهرج
* مجلس اول علی یار محمدی
* مجلس دوم حاتم ناروئی
* مجلس سوم مجید دبستانی
* مجلس چهارم مجید دبستانی
* مجلس پنجم مجید دبستانی
* مجلس ششم حاتم ناروئی
* مجلس هفتم  موسی غضنفرآبادی (میان دوره ای)
* مجلس هشتم موسی غنضنفرآبادی
 
حوزه انتخابیه
کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار جنوب

* مجلس اول
علی خان مهیمی
حسین پور سالاری (میان دوره ای،  دوره دو ساله)
* مجلس دوم حسین پورسالاری
* مجلس سوم غلامرضا معتمدی نیا
* مجلس چهارم غلامرضا معتمدی نیا
* مجلس پنجم غلامرضا معتمدی نیا
* مجلس ششم مختار وزیری
* مجلس هفتم مختار وزیری
* مجلس هشتم محمدرضا امیری کهنوج
 
حوزه انتخابیه شهربابک
* مجلس اول عبدالحمید آقارحیمی شهربابکی
* مجلس دوم شیخ حسن جعفری
* مجلس سوم شیخ حسن جعفری
* مجلس چهارم منصور سلیمانی
* مجلس پنجم سید مصطفی هاشمی ریسه
* مجلس ششم منصور سلیمانی
* مجلس هفتم سید مصطفی هاشمی ریسه
* مجلس هشتم مصطفی رضا حسینی
 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 1163487


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 
*