لزوم رسیدگی به مباحث توسعه استان فارغ از مسائل سیاسی

* دکتر زاهدی : نباید اختلافات سیاسی، دلیلی برای عقب ماندگی استان شود


 رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، پنجشنبه گذشته در مصاحبه ای رسانه ای به تشریح مصوبات جلسه یکماه گذشته نمایندگان استان با غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون مسائل و وضعیت معادن و صنایع استان، شرکت ملی مس و صندوق بازنشستگی مس پرداخت.
به گزارش حدیث کرمان، دکتر محمدمهدی زاهدی در ادامه بااشاره به لزوم رسیدگی به مسائل و مباحث توسعه ای استان فارغ از نگاههای سیاسی گفت: در توسعه استان فارغ از مسائل سیاسی، فعالیت خواهیم نمود.
او اظهارداشت: حتی اگر لازم باشد از افرادیکه از لحاظ سیاسی نیز با آنها تفاوت دیدگاه داریم، اما در مسیر توسعه استان از آنها خواهش خواهیم کرد تا بیایند و در زمینه های موردنظر همکاری کنند.
نماینده کرمان و راور گفت: نباید اختلافات سیاسی، دلیلی برای عقب ماندگی استان شود و باید همه با هم باشیم تا استان در مسیر توسعه و پیشرفت تکان جدی بخورد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد:‌ باید با اتحاد و همدلی در جهت توسعه گام برداریم.
او افزود: هنر ما باید آینده سازی باشد و من با این موضوع که نوک حمله را به سمت مدیران گذشته بگیریم و دائم دیگران را سرکوب و سرزنش کنیم موافق نیستم، بلکه باید با تعامل به سمت موفقیت، پیشرفت و توسعه حرکت کرد.